Oracle Conference Reveals Unique Digital Retail Tweaks


Neiman Marcus mobile app

While industry executives gathered at a conference on digital retail, hosted by Oracle in Boston last week, to discuss broad technological advancements in fashion and retail, certain candidates revealed particularly niche, and worthwhile, upcoming developments.

Neiman Marcus — which makes a billion dollars a year across its online channels — is upgrading its app to let salespeople send users product collages and merchandise suggestions, and enable them to chat through mobile.  The effort is synchronous with another piece of news from the conference, which revealed that more than half of consumers prioritize availability of a product over its price.  For a Neiman Marcus shopper, one who wouldn’t likely be worrying about price over other concerns, “availability” means not just stock, but accessibility, anywhere.

Meanwhile, the conference informed its audience of other big-news data, like Amazon’s rate of sales on Cyber Monday.  The behemoth sold 426 items per second, and it certainly wasn’t coming in solely over shoppers’ desktops. Again, if that isn’t a reason for other retailers to figure out how to get to their customers anywhere, at any time, well, nothing is.


One Response to “Oracle Conference Reveals Unique Digital Retail Tweaks”

  1. Sebastian Hedglin

    Pierwszych osób, które może egzystować przedstawiona jak “Prawnicy” eks prawdopodobnie mówców w starożytnych Atenach (patrz przygoda w A). A ateński mówców w obliczu poważnych przeszkód strukturalnych. Po pierwsze było reguły osób prochy powołać własne sprawy, które wkrótce był pomijany przez co chwila wyraźniejsza dążność osoby o asysta “bratnia dusza”. A blisko połowy IV wieku, Ateńczycy wyrywane banalny podanie ażeby znajomego. I wybitniej poważne przeszkody, które myśliciel ateński, przemógł nigdy całościowo, uprzednia dogmat, że nikt nie mógł brać opłatę do usankcjonowania innego. D ta była powszechnie otrzymywane poniżej uwagę w praktyce, jakkolwiek nigdy nie został zniesiony, co oznaczało, że filozof może nigdy nie spełnią się jak prawników i ekspertów. Mieli do utrzymywania fikcji prawnej, że były one jedynie zwykłego obywatela szczodrze pomagając znajomym zbyt bezowocnie, i tym samym nigdy nie może organizować w prawdziwy zawód — stowarzyszeń zawodowych co więcej tytuły i wszystkie inne pompą i okoliczności — się ich nowoczesne odpowiedniki. W związku spośród tym jeśliby jeden zwęża definicji aż do tych ludzi, którzy mogli praktykować zawodów prawniczych, otwarcie co więcej prawnie, a następnie główny prawników musiał istnieć filozof z starożytnego Rzymu. W opłat został zniesiony przy użyciu cesarza Klaudiusza, który zalegalizowane propagowanie zawodu co więcej dozwolone Roman relacjonuje się główny prawników, którzy mogą praktykować bez ogródek — atoli pan dodatkowo nałożone opłaty sufit 10.000 sesterces. Najwyraźniej był w takim razie nie gigantycznie pieniędzy; Satyr Juvenal skarżą się, że nie było żadnych pieniędzy w pracy jako adwokat. Jak ich helleńskie współczesnych początku Roman zwolennicy byli szkoleni W retoryki, nie prawa co więcej sędziów przed którymi twierdzili oni byli również nie wyszkolonych prawa. A na początku bardzo, w przeciwieństwie do Aten, Rome opracowany klasy specjalistów, którzy byli dowiedziałem się w norma prawna, cieszący się popularnością jak prawnikami (iuris consulti). Prawnikami byli zamożni amatorzy, którzy parał się prawa jak zainteresowanie intelektualnej; dyskusja panelowa thisory P nim decyzja co więcej opowiada i zwykłych ludzi udał się do prawnikami dla opinii prawnych. T samym Rzymianie byli pierwszymi, którzy mają salę ludzi, który zgonił swoje dni myślenia o problemach prawnych, i ergo ich prawa stał się ano tak “pedantyczne, szczegółowe i technicznej.”

    http://wz.jynews.com.cn/home.php?mod=space&uid=53762

    Reply

Leave a Comment!

  • (will not be published)

*Required field